دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - 
1
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی بیمارستان

رخ دادن خطا در بیمارستان‌ها امری رایج است و پرستاران بالقوه شاهد این تخلفات بوده و می‌توانند با افشاگری مانع بروز مجدد آن شوند.

به همین منظور سامانه ثبت و گزارش دهی خطاهای پزشکی در بیمارستان شهدای پاکدشت به همت دبیرخانه ایمنی بیمار و واحد فناوری اطلاعات بیمارستان راه اندازی شده است، به  لحاظ تلاش سازمان در جهت ارتقاء کیفیت خدمات درمانی و اثرات مطلوب آن در امنیت سازمان ، نیازمند مشارکت همگی از طریق گزارش خطا در خصوص اصلاح فرآیندها می باشیم.

لازم به ذکر است به جز کارشناسان ارشد این مرکز ، کاربر دیگری حق دسترسی به آن را ندارد. لذا با اطمینان از عدم امکان بروز هرگونه مشکلی برای شما، خطایی را که خود انجام داده اید و یا از همکاران خود مشاهده نموده اید را در این فرم وارد نمایید. اطلاعات این سامانه بدون ذکر نام و مشخصات شما و حتی بدون ذکر نام محل مشاهده و یا رخداد خطا جهت جلوگیری از تکرار موارد مشابه و به عنوان تجربیات مستند، در اختیار سایر همکاران قرار خواهد گرفت.  از همکاری و احساس مسئولیت شما، صمیمانه قدردانی می نماییم.

لازم به ذکر است با تدبیر ریاست بیمارستان و مدیریت محترم پرستاری افراد و بخش هایی که بیشترین خطا را ثبت نمایند مورد تشویق قرار میگیرند.


١٢:١٣ - پنج شنبه ٢ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٤٠٣٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای پاکدشت 
آدرس : تهران -کیلومتر 18جاده خاوران - پاکدشت بعد از خاتون آباد

تلفن : 36442001- 021
پست الکترونیک : shpmc@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.